O nas

Proponujemy Państwu spędzenie wczasów w kameralnym pensjonacie „SOLEIL„.

Miła rodzinna atmosfera, wyśmienite domowe posiłki i wiele atrakcji zapewniają udany wypoczynek.

Zapraszamy Państwa bez względu na porę roku na pobyty rodzinne, Sylwestra, święta Wielkiej Nocy, pakiety promocyjne oraz spotkania biznesowe i konferencje.
Pensjonat SOLEIL to trzy obiekty położone 50m. – 100m. od szerokiej piaszczystej plaży, w zacisznej okolicy, co gwarantuje Państwu upragniony spokój na każdą kieszeń.

Proponujemy wczasy w budynkach mieszczących do 80os. Na terenie naszego pensjonatu znajduje się bezpłatny zamykany parking a także garaż, winda, plac zabaw dla dzieci, ping pong, boisko do siatkówki, znajdzie się też coś dla miłośników koszykówki oraz:

Wyżywienie:
Nasz pensjonat posiada jadalnię, w której oferujemy wyżywienie dla gości przebywających w naszym pensjonacie oraz w sąsiedztwie. Mają państwo wyjątkowo wyrafinowane życzenia kulinarne? Proszę bardzo – nasza kuchnia jest przygotowana na Państwa wyzwania.
Oferujemy śniadania, obiady, obiadokolacje i kolacje. Godziny posiłków są regulowane – staramy się je dobierać do oczekiwań naszych gości.

Z pobytu w naszym pensjonacie zadowoleni będą zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku, jak i plażowicze.

Tradycją stało się już częste organizowanie ognisk i grilla dla naszych gości oraz konkursów dla dzieci… i nie tylko.
Nasza obsługa z przyjemnością zorganizuje dla Państwa różnego rodzaju turnieje, począwszy od bilardowych po siatkówkę na plaży oraz piłkę nożną na boisku w centrum Rewala. Istnieje również możliwość wypożyczenia sprzętu Nordic Walking.
Dajemy możliwość zorganizowania innych, dodatkowo odpłatnych form aktywnego wypoczynku – paintball, wypożyczenie quadów, buggy, rezerwacja biletów na występy w amfiteatrze oraz wejściówek do obiektów wartych obejrzenia zarówno w Rewalu, jak i w okolicy.

W mniej pogodne dni czekać będą Państwa zabytki, muzea a także wycieczki m.in. kolejką wąskotorową.