O nas

Proponujemy Państwu spędzenie wczasów w kameralnym SOLEIL Resort & SPA.

Miła rodzinna atmosfera, wyśmienite domowe posiłki i wiele atrakcji zapewniają udany wypoczynek.

Zapraszamy Państwa bez względu na porę roku na pobyty rodzinne, święta Wielkiej Nocy, pakiety promocyjne oraz spotkania biznesowe i konferencje.
SOLEIL Resort & SPA to trzy obiekty położone 50m. – 100m. od szerokiej piaszczystej plaży, w zacisznej okolicy, co gwarantuje Państwu upragniony spokój na każdą kieszeń.

Proponujemy wczasy w budynkach mieszczących do 120os. Na terenie naszego SOLEIL Resort & SPA znajduje się bezpłatny zamykany parking a także winda, plac zabaw dla dzieci, ping pong oraz:

Wyżywienie:
SOLEIL Resort & SPA posiada jadalnię, w której oferujemy wyżywienie dla gości przebywających w naszym obiekcie oraz w sąsiedztwie. Mają państwo wyjątkowo wyrafinowane życzenia kulinarne? Proszę bardzo – nasza kuchnia jest przygotowana na Państwa wyzwania.
Oferujemy śniadania, obiady i kolacje. Godziny posiłków są regulowane – staramy się je dobierać do oczekiwań naszych gości.

Z pobytu u nas zadowoleni będą zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku, jak i plażowicze.

Tradycją stało się już częste organizowanie ognisk i grilla dla naszych gości oraz konkursów dla dzieci… i nie tylko.
Nasza obsługa z przyjemnością zorganizuje dla Państwa różnego rodzaju turnieje, począwszy od bilardowych oraz piłkę nożną na boiskach w centrum Rewala. Istnieje również możliwość wypożyczenia sprzętu Nordic Walking.
Dajemy możliwość zorganizowania innych, dodatkowo odpłatnych form aktywnego wypoczynku – paintball, wypożyczenie quadów, buggy, rezerwacja biletów na występy w amfiteatrze oraz wejściówek do obiektów wartych obejrzenia zarówno w Rewalu, jak i w okolicy.

W mniej pogodne dni czekać będą Państwa zabytki, muzea a także wycieczki m.in. kolejką wąskotorową: http://noclegi.net.pl/przewodnik/70